המלצות

המלצות

שלומית גדות ואיימי דינרשטיין
שלומית גדות ואיימי דינרשטיין מרכז מידע לחולי סרטן , מרכז דוידוף בי"ח בילינסון
08/11/2021

בתהליך בניית מרכז המידע היינו צריכים לבחור בחברה להקמת אתר ייחודי למרכז המידע לחולי סרטן ובני משפחותיהם, לאחר חיפושים רבים בחרנו בחברת ארטויזין ולרגע לא מצטערים. אנחנו לקוחות של החברה מעל 12 שנה, ארטויזין חברה ברמה מקצועית גבוהה ביותר, אשר נותנת מענה מהיר וידידותי למשתמש. לפני 3 שנים שידרגנו את האתר, לאורך כל תהליך השדרוג מעבר לשירות הסטנדרטי והמקובל, קיבלנו תמיכה אקטיבית והכוונה שסייעה לנו רבות בקבלת ההחלטות לגבי בניית האתר ועיצובו. אין ספק שהבחירה בחברת ארטויזין, לאורך השנים הייתה מצוינת! יש לציין את היחס האישי שאנחנו מקבלים מרמי מנהל האתר והצוות שלו, זה לא מובן מאליו, תמיד הכול נעשה במהירות במקצועיות, שלוות נפש לבביות וחיוך ממליצים מכול הלב.

ארז סירמה
ארז סירמה מנכ''ל קרן ידע
19/05/2021

לפני 4 שנים, במהלך חיפושים במטרה למצוא את ה- אנשים שיבנו לנו אתר אינטרנט איכותי, נוח למשתמש, מעוצב ופרקטי נתקלנו ברמי המוכשר. רמי והצוות שלו, ליוו אותנו בצורה מסורה, סבלנית ומקצועית, תוך שימת לב לשביעות רצוננו. כאשר הסתיימה מלאכת בניית האתר, נמדדה ארטוויז'ן באיכות השירות והתמיכה הטכנית אשר ניתנת לנו תמיד ללא דיחוי וברמה מקצועית וטובה. כיום, כאשר עידן הדיגיטל בשיאו יותר מתמיד שמחים וממליצים על הבחירה בארטוויז'ן.

איריס מושלי
איריס מושלי מנכ''לית בית ונוי
22/02/2021

מבקשת להודות לכם על השירות הסופר מקצועי שאתם נותנים לי מעל עשור. בכל פניה שלי אליכם אתם תמיד אדיבים, נינוחים, משרים בי ביטחון, "אל תדאגי זה יטופל". שירות כמעט של 24 שעות ביממה בכל מצב. בטוחה שחברות נוספות ישמחו לזכות בשירות החם , האדיב והמקצועי שאתם נותנים,

נדב עטיה
נדב עטיה יזם ומנהל סטודיו אנד ג'וי
17/12/2020

עם היכרות של 14 שנים , 3 אתרי סחר דיגיטליים ושעות רבות של חשיבה משותפת , אפשר לומר שמדובר בשותפים של ממש. קשובים, אמינים, זמינים, מהירים, חושבים מקצה לקצה , לוקחים אחריות ונותנים בטחון מלא להשקיע ולהגשים חלום. אין ספק שגם את האתר הדיגיטלי הרביעי אעשה יחד איתם.

איריס פלג
איריס פלג מנכ''לית טבעונט
15/12/2020

כבעלת עסק עצמאי לבניית אתרים, בחרתי לעבוד לאורך השנים עם בית התוכנה ארטויז'ן על פני פתרונות אחרים הקיימים בשוק.
בנוסף למערכת הניהול המצוינת לבנית אתרים מכל הסוגים, קיבלתי מענה אנושי ממדרגה ראשונה.
מבחינתי, התקשורת והמענה האנושי שקיבלתי לאורך השנים, חשוב יותר מכל דבר והוא זה שעושה את ההבדל.
בעולם התכנות, האנושיות היא דבר נדיר ובעל ערך רב. תודה על כל התמיכה, אתם שותפים אמיתיים לדרך העסקית שלי.