טפסים - לשירות לקוחות

טפסים - לשירות לקוחות

העברת אתר לדומיין

טופס העברת אתר לדומיין - על מנת שנוכל להעביר את אתרכם הזמני לכתובת הדומיין האמיתית נא מלאו את הטופס המצורף. התייחסו בבקשה לכל השדות ורישמו את המידע הדרוש על מנת שנוכל לשרת אתכם באופן מקצועי ומהיר. התשלום החודשי עבור השירות מתחיל מרגע המעבר לדומיין האמיתי.

רכישת דומיין

טופס רכישת דומיין מייפה את כוחה של חברת ארטוויז'ן לרכוש עבור הלקוח ובשם הלקוח את הדומיין המבוקש, ארטוויז'ן תבצע את רכישת הדומיין, חידוש דומיין, עדכון פרטים ועוד בהתאם לבקשת הלקוח. רכישת הדומיין מתבצעת על שם הלקוח בהתאם לפרטים שימולאו באנגלית בטופס רכישת הדומיין. נא קראו את כל המידע לפני מילוי הטופס. טעויות לא ניתן לתקן לאחר מילוי הטופס.

פרטי גורם משלם

טופס פרטי אשראי נועד לצורך עדכון גורם משלם במערכת ה-Truppo לצורך ביצוע חיובים חודשיים ו/או שנתיים בהתאם לנידרש. הטופס אינו כולל את פרטי האשראי על מנת לשמור על סודיות המידע. לאחר מילוי הטופס נחזור אליכם לצורך לקיחת פרטי האשראי טלפונית.

בקשת עבודה בחיוב

טופס בקשה לעבודה בחיוב יש צורך למלא את כל הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם ולטפל בבקשתכם באופן מהיר ומקצועי. עדיפות תינתן ללקוחות הפונים באצעות הטופס המקוון באתר.

רכישת בנק שעות

טופס רכישת בנק שעות, רכישת בנק שעות מקנה לכם מחיר ועדיפות בזמני ביצוע בקשות לעבודות וטיפול באתרים. יש למלא את הבקשה ולבחור בחבילת השירות המתאימה.

ביטול שירותים

טופס ביטול שירות משמש כאסמכתא ללקוח המבקש לבטל שירות כלשהו מחברת ארטוויז'ן. בנוסף לכך הלקוח נותן לחברת ארטוויז'ן את אישורו להסרת השירותים המבוקשים. הלקוח מקבל אסמכתא על ביטול השירות באופן מיידי. התהליך מבוצע ללא עיכובים ותאריך ההסרה ייקבע החל מתאריך מילוי הטופס ובהתאם לפרטים המפורטים בהמשך.