אתר שיווקי עסקי

אתר שיווקי עסקי, מאפשר לכם להציג את העסק שלכם בצורה מקצועית ושיווקית באינטרנט. פרסום תכנים כמו מאמרים מקצועיים, תגובות, שיתוף ברשתות החברתיות, תורם לעבודה שיווקית נכונה ומשקף את פעילות העסק בזמן אמת.

השירותים מוצגים בהרחבה, טפסי פופאפ להצעת הרשמה לדיוור או למבצע עבור אחד השירותים שאתם מעוניינים להציע ללקוחות או יותר, יעזור במינוף העסק ויציב אתכם בזמן אמת בחזית העסקים בתחומכם.

אתר עסקי, מאפשר להשתמש בכלים מתקדמים לקידום בגוגל, בנראות מתקדמת ובפתרונות ויישומים מהשורה הראשונה.

ניהול תוכן דינמי

אחד הכלים המומלצים היום לקידום ומתאים לאתר מסוג זה הוא בלוג מקצועי המכניס דינמיות ותוכן איכותי העוזר לשמירת קשר עם הלקוחות.

הטמעת קישורים לאינסטגרם, לפייסבוק , ליוטיוב ועוד הם חלק מבנית אתר שתניב ותציב את העסק שלכם בשורה הראשונה.

כל התוכן שלכם ניתן לניהול ועריכה וככל שתספקו תוכן איכותי לאתר שלכם, גוגל יאהב אתכם יותר והלקוחות יישארו יותר באתר וייהנו מהערך המוסף שאתם מציעים וישובו לבקר בבלוג או במאמרי התוכן המענינים שלכם. .

ניהול תפריט, ניהול דפי תוכן שונים, אודות, בלוג או מאמרים מקצועיים, ניהול באנרים ופופ אפ למבצעים מיוחדים, הרשמה לרשימת תפוצה, ניהול תגיות ועוד, יהפכו את האתר שלכם למעודכן ובעל ערך ללקוחות שלכם.

גלריות ווידאו

ניתן להציג כל תוכן שיעזור לקידום שירותי העסק כמו גלריית תמונות וגלריית וידאו.

ריכוז לידים

בכל רגע נתון, ניתן לצפות בלידים שהתקבלו באתר בצורה מרוכזת, לפי חיתוכי תאריכים שונים. הלידים מגיעים למייל האישי שלכם ובמקביל נשמרים במערכת הניהול של האתר.

קידום אורגני SEO לאתר ולתוכן המוצג בו

במערכת הניהול טרופו לאתרים עסקיים ושיווקיים, קיימים כלים מתקדמים לקידום אורגני של האתר בגוגל ושאר מנועי החיפוש .

מילות מפתח, ביטויי מפתח, כותרות, גוגל אנליטיקס, כתובות ידידותיות, הפניות 301 , פיקסל ועוד. זוהי רק רשימה חלקית ממה שמערכת הקידום  seo שלנו יודעת לתת.

ניתן לקדם עצמאית או עם מקדם מקצועי את האתר וע"י קידום בגוגל להכניס יותר גולשים, ליצור תנועה באתר ולקבל יותר פניות/לידים לעסק שלכם.

למי אתר שיווקי עסקי מתאים?

אתר שיווקי עסקי, מתאים לעסקים קטנים עד גדולים, שרוצים נוכחות חזקה באינטרנט ופועלים רבות לשווק את העסק בדיגיטל. היקף התכנים הגדול ויישומיים האפשריים באתר כזה מהווים מקפצה חשובה לקידום העסק, החברה או הארגון באינטרנט.

לצפייה באתרים שיווקיים / עסקיים מובילים>

צ'ק ליסט לאתרים עסקיים:

  • דפי תוכן
  • טפסי פופ אפ
  • באנרים
  • בלוג/ מאמרים
  • גלריית תמונות
  • גלריית וידאו
  • שיתוף לרשתות חברתיות
  • טופס יצירת קשר


מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות