חנות באינטרנט - הפתרון המושלם לעסק שלך!

חנות באינטרנט - הפתרון המושלם לעסק שלך!

בניית חנות וירטואלית, היא הדרך הטובה ביותר להגדלת המכירות וההכנסות לעסק שלך.

מערכת הניהול לחנויות טרופו

מערכת הניהול של חנויות טרופו, שפותחה ע"י חברת ארטויז'ן, כוללת פיתוחים בלעדיים, כלי מכירה מתקדמים וממשקים מוכנים, המאפשרים שליטה בניהול ההזמנות, המלאי, הלקוחות, המוצרים והמבצעים בחנות, ועוד פתרונות מגוונים להגדלת המכירות, בקלות ובנוחות. הפתרונות המוצעים להקמת חנויות ווירטואליות במערכת הטרופו, מתאימים ללקוחות סיטונאים וקימונאים, B2B, B2C בארץ ובחו"ל.

הקמת חנות וירטואלית, מערכת הזמנות ומכירות און-ליין, מאפשרת לעסקים להגדיל את היקף המכירות של העסק או לפתח שווקים חדשים לפי הצורך. מכירת מוצרים, או מכירה מקוונת, מאפשרים למכור מוצרים בגבולות המדינה ומחוצה לה. ניהול מלאי, מחירונים למפיצים או ללקוח הסופי ניתנים לאפיון ולניהול עצמאי. 

ניהול מוצרים - קטלוג דיגיטלי

ניהול והצגת הקטלוג באתר מתבצע בצורה חכמה ויעילה. במערכת קיימות מגוון אפשרויות עדכון מתקדמות, הוספה מהירה של מוצרים, מערכת סינון מתקדמת (מנוע חיפוש) וניהול ספקים / לקוחות.

במערכת הניהול שלנו, תוכלו לערוך נתונים לכל המוצר בבת אחת או בנפרד. המערכת מאפשרת לכם לשייך מוצר למספר קטגוריות שונות, לעדכן את המלאי, לעדכן מבצעים, פרטי מוצר, תמונות, סרטוני וידאו, מחירי מבצע, אפיונים שונים כמו משקל, צבע, מידה ועוד.
כל אלו ועוד, מאפשרים לכל עסק למקסם את יכולת המכירה על הצד הטוב ביותר.

באמצעות החנות, הרוכשים בחנות שלכם יוכלו למצוא מוצרים בקלות ובנוחות ולהגדיל את ההכנסות והיקף המכירות הרגיל שלכם. 

ניהול הזמנות

ניהול ההזמנות במערכת החנות של "טרופו" היא לב החנות. שם תוכלו לקבל מבט מהיר על ההזמנות שנכנסו לחנות, לעקוב אחר הטיפול בהזמנה, ליצור הזמנה ידנית, לחפש ולעדכן הזמנות במערכת, לפנות לרוכשים שלא סיימו את ההזמנה שלהם ולקבל דוחות לפי תאריכים.

באזור ההזמנות במערכת הניהול, תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש על מנת שתוכלו לנהל בצורה חכמה, מהירה ונוחה את ההזמנות הנכנסות לאתר, לראות מי הזמין במייל ומי שילם על הרכישה.

קופונים, באנרים ומבצעים

כלי המכירה המתקדמים שלנו, יאפשרו לכם למקד את תשומת לב הרוכשים במוצרים במבצע, מוצרים חדשים או המוצרים הנמכרים ביותר.
קופונים, הקפצת פופ אפ לגולשים, סקר ותגובות על כל מוצר, יאפשרו לרוכשים בחנות לדעת מה חם, מה חדש ומה במבצע.

מועדון לקוחות וניוזלטר

רישום אוטומטי של הלקוחות הרוכשים בחנות, מאפשר למנף את השיווק והמכירות לקהל הלקוחות שלכם וליצור קהילה לפי הצורך.

תוכן איכותי, מבצעים, תקשורת קבועה עם הלקוחות ע"י שליחת ניוזלטר, מגדילה ומשפרת את השירות ומספקת ערך מוסף לקהל הלקוחות.
מועדון לקוחות ודיוור ישיר הם חלק מהכלים שיאפשרו לכם לפרוץ קדימה עם העסק שלכם, להגיע לעוד ועוד לקוחות פוטנציאלים ולמתג את עצמיכם גבוה בעולם ה-
e-Commerce.

תוכן – הערך המוסף של עולם האינטרנט

כל התוכן בחנות שלכם ניתן לניהול ועריכה מקטגוריה זו במערכת הניהול. מדורי התוכן בחנות אינטרנטית הם מדורים חשובים התומכים בניהול המכירות בחנות. ככל שתספקו תוכן איכותי לחנות שלכם, גוגל יאהב אתכם יותר והלקוחות יישארו יותר באתר ייהנו מהערך ויחזרו לבקר שוב ושוב בחנות שלכם.

ניהול תפריט, ניהול דפי תוכן שונים, אודות, תקנון, בלוג או מאמרים מקצועיים, ניהול באנרים ופופ אפ למבצעים מיוחדים, הרשמה לרשימת תפוצה, ניהול תגיות ועוד, יהפכו את החנות שלכם למעניינת ובעלת ערך ללקוחות שלכם. 

גלריות ווידאו

דפי המוצר מאפשרים להציג כל תוכן שיעזור לקידום המכירות כמו גלריית תמונות, גלריית וידאו.

משלוחים

בחנות הווירטואלית יש אפשרויות רבות לניהול המשלוחים בחנות.סוגי המשלוח האפשריים הם דואר רשום, איסוף עצמי, משלוח באמצעות שליח עם תאום מקום ותאריך אספקה

ניתן גם להגדיר לכל סוגי המשלוח תיאור, אם הוא פעיל או לא, מחיר, סכום הזמנה מינימלי או מקסימלי ולמשלוח באמצעות שליח ניתן להגדיר מחיר לכל מקום וזמן אספקה.

כמו כן, ניתן להגדיר מספר ימי משלוח , ניתן לשייך מוצר לאחד או יותר סוגי משלוח ועוד. 

סליקה, כרטיסי אשראי  ואבטחה

חנויות "טרופו" מאפשרות לכם להישאר רגועים ולהתחבר בקלות לאחת מחברות הסליקה שאנו עובדים איתם. כל נושא התשלומים, הסליקה והאבטחה מאפשרים לכם וללקוחות המשלמים באתר להיות שקטים ורגועים מסליקה בטוחה ללא בעיות. 

קידום אורגני SEO לחנות ולמוצרים

התנועה האורגנית הפכה מזמן לאפיק אפקטיבי ורווחי באופן משמעותי לבעלי חנויות וירטואליות.

את התנועה האורגנית האיכותית נמשוך לחנות הווירטואלית שלכם ע"י קביעת אסטרטגיה יחד אתכם, ביצוע מחקר מילות מפתח בהתבסס על האסטרטגיה והמטרות שקבענו, ביצוע פעולות אופטימיזציה לתוכן האתר וכמובן עיבוי תכנים באתר.

עבור כל לקוח קידום אורגני שלנו אנחנו יוצרים תכנית מקיפה ואפקטיבית כדי להגיע לתוצאות מקסימליות, הגדלת התנועה האורגנית באופן משמעותי וכן, הגדלת המכירות וההמרות באתר. 

ניהול פניות/ לידים ושימור לקוחות

ריכוז הלידים והפניות במערכת הניהול של החנויות, מאפשרת לעקוב בצורה נוחה אחרי כל הלידים המגיעים לאתר. כל הפניות מכל הטפסים וההזמנות מרוכזים באופן מונגש וקל לתפעול. דרך רשימות הלידים וההזמנות במערכת הניהול, תוכלו לתקשר בקלות עם הרוכשים, להגדיר מועדון לקוחות, לדוור ללקוחות לפי תחומי התעניינות שונים תוכן איכותי ורלבנטי לכל תחום עינין בעסק שלכם.

כל פניה מכל מקום בחנות הווירטואלית תגיע אליכם, ולאחריה תוכלו לתת סטטוס לכל פניה ולעקוב אחר מערך שירות הלקוחות שלכם ולמעשה לנהל כל התקשורת עם הלקוחות במקום אחד. 

חוות דעת ומדרג הגולשים

באמצעות מערכת חוות הדעת, התגובות והמדרג שלנו,  תוכלו לקבל את עזרת הגולשים שלכם במידע נוסף ודעה על כל מוצר ומוצר. פרסום התגובות והדירוג של הגולשים באתר תורם להגדלת המכירות. 

למי מתאים להקים חנות וירטואלית?

  • לבעלי עסקים שמעוניינים להגדיל מכירות ולהגיע ליותר לקוחות בארץ ובחו"ל.
  • לחברות ואירגונים המעוניינים לנהל הזמנות מול מפיצים ולקוחות קצה.

לצפייה בחנויות ווירטואליות מובילות

 

 

שאלות נפוצות

ברור שכן!. במערכת טרופו ניתן להגדיר סוגי משלוחים שונים, עם מחירים המתאימים עצמם למוצרים בסל הקניות. כמו כן, ניתן להגיר איזורי אספקה על מנת לצמצם את אפשרויות המשלוח לכל סוג של קניה
יש לנו פתרונות לעסקים גם אם מוצר אחד!
בהחלט. החיובר הוא מיידי. ניתן להקים חנות ולהפעיל אותו עוד באותו הים!
כל תהליך האישור אימות מול החברות לסליקת האשראי מתבצע דרכנו וללא הסתבכויות. פנו אלינו עוד היום ותתחילו למכור באינטרנט!
מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות