בניית אתרי אינטרנט

בניית אתרי אינטרנט

אתרי אינטרנט, שיווקיים ועסקיים, מאפשרים לכם להציג את העסק שלכם בצורה מקצועית ושיווקית באינטרנט. פרסום תכנים כמו מאמרים מקצועיים, תגובות, שיתוף ברשתות החברתיות, תורם לעבודה שיווקית נכונה ומשקף את פעילות העסק בזמן אמת.

השירותים מוצגים בהרחבה וניתן להוסיף מקדמי מכירות כמו טפסי פופאפ להצעת הרשמה לדיוור או למבצע עבור אחד השירותים שאתם מעוניינים להציע ללקוחות או יותר ולמנף את העסק ולמצב אתכם בזמן אמת, בחזית העסקים בתחומכם.

אתר עסקי - שיווקי, מאפשר להשתמש בכלים מתקדמים לקידום בגוגל, בנראות מתקדמת ובפתרונות ויישומים רחבים, והכל ברוח טובה.

חברת ארטויז'ן, מפתחת אתרי אנטרנט כבר כשני עשורים. האתרים כוללים ניהול תוכן דינמי. 

הטמעת קישורים לאינסטגרם, לפייסבוק, ליוטיוב ועוד הם חלק מבנית אתר שתניב ותציב את העסק שלכם בשורה הראשונה.

כל התוכן שלכם ניתן לניהול ועריכה וככל שתספקו תוכן איכותי לאתר שלכם, גוגל יאהב אתכם יותר והלקוחות יישארו יותר באתר וייהנו מהערך המוסף שאתם מציעים וישובו לבקר בבלוג או במאמרי התוכן המענינים שלכם. .

ניהול תפריט, ניהול דפי תוכן שונים, אודות, בלוג או מאמרים מקצועיים, ניהול באנרים ופופ אפ למבצעים מיוחדים, הרשמה לרשימת תפוצה, ניהול תגיות ועוד, יהפכו את האתר שלכם למעודכן ובעל ערך ללקוחות שלכם.

גלריות ווידאו, ריכוז לידים, קידום אורגני SEO לאתר ולתוכן המוצג בו, כלים מתקדמים לקידום אורגני של האתר בגוגל ושאר מנועי החיפוש כמו מילות מפתח, ביטויי מפתח, כותרות, גוגל אנליטיקס, כתובות ידידותיות, הפניות 301 , פיקסל ועוד. זוהי רק רשימה חלקית ממה שמערכת הקידום שלנו יודעת לתת.

ניתן לקדם עצמאית או עם מקדם מקצועי את האתר וע"י קידום בגוגל להכניס יותר גולשים, ליצור תנועה באתר ולקבל יותר פניות/לידים לעסק שלכם.

למי אתר שיווקי עסקי מתאים?

אתר שיווקי עסקי, מתאים לעסקים קטנים עד גדולים, שרוצים נוכחות חזקה באינטרנט ופועלים רבות לשווק את העסק בדיגיטל. היקף התכנים הגדול ויישומיים האפשריים באתר כזה מהווים מקפצה חשובה לקידום העסק, החברה או הארגון באינטרנט.

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות