אתר מסעדה

מגפת הקורונה יצרה מציאות חדשה ומאתגרת לעסקים רבים במשק, אולם הענף שנפגע יותר מכל היה ענף המסעדנות. כתוצאה מכך בעלי מסעדות שהבינו שעל מנת לשרוד את התנאים החדשים שנוצרו קיים הכרח להקים אתר אינטרנט יעיל אשר מאפשר למשתמשיו להזמין ארוחות ומשלוחים עד הבית .
 
אתרי אינטרנט אשר נבנה למסעדה, הינו חלק חשוב בכל עסק של מזון או הסעדה. האתר מהווה חלון הראווה של בית העסק והוא צריך להיות עדכני ואטרקטיבי.

קיימת חשיבות רבה לכך שאתר האינטרנט יהיה מאורגן ומעוצב באופן נכון ,חלק זה יבנה את הבסיס לאתר המסעדות העתידי. חשוב להתחיל עם לוח נקי כדי שהאתר שלך יוכל לקבל מראה ותחושה מגובשים והדבר יכול לא רק לעזור ללקוחות למצוא את המידע שהם צריכים אלא גם להגביר את שיעורי ההמרה עבור העסק .

אתר מסעדה עשוי לכלול מגוון דפים שנועדו למשוך מבקרים לאתר. אלה כוללים תפריטים, מידע אודות המשלוחים לבית הלקוח, מידע תזונתי מידע ליצירת קשרי, וכמו כן מיקום המסעדה .
אולם התכונה החשובה ביותר באתר מסעדה הינה מנגנון בחירת הארוחה על ידי המשתמש והזמנתה באמצעות משלוח לביתו.
למעשה תכונה זאת הינה הרחבה של המסעדה הפיזית שלך שמושכת לקוחות להיכנס למסעדה כדי לסעוד, והיא מהווה כלי שיווקי חשוב מאוד לכל מסעדה.
בנסוף לכל אילו, אתר מסעדה צריך להיבנות כדי לתת ללקוחות פוטנציאליים את כל המידע שהם צריכים כדי לקבל את ההחלטה שלהם. מהן שעות הפעילות? מה זמני הפתיחה והסגירה שלך? האם יש קוד לבוש? חשוב שיהיה גם מידע על האוכל, כשרות התפריט, והמבצעים והתמונות שנועדו לפתות את הלקוח.
 
מערכות ניהול תכנים עוצמתיות כמו מערכת הניהול Truppo של חברת ארטוויז'ן מאפשרות להקים בקלות רבה אתרים שמציגים את התפריט של המסעדה, מציעים מבצעים, שירותים, תמונות, פרטי התקשרות והנחיות למסעדה.

בעת בניית אתר מסעדה יש להתחשב בצרכי המסעדה המורחבים. האתר צריך להיות מסוגל להציג את התפריט  של המנות אשל לא פחות חשוב גם את האווירה השורה במסעדה ואף להעביר את הטעמים והניחוחות.

שימוש במערכת ניהול תכנים חדשנים ומשוכללת כמו Truppo של ארטוויזן תאפשר לשלוט בכל ההיבטים של האתר גם מבחינת הניהול וגם בפן השיווקי. המערכת תאפשר ליצור דפי מנות וארוחות שונות ותכונות אשר יסיעו לנהל חלקים במסעדה, כגון הזמנת מקום במסעדה באופן מקוון.

מערכת ניהול תכנים כמו Truppo יכולה אף לשלב באתר הנבנה  שירותי צד שלישי של מערכות נוספות  כגון מערכות אשר עוסקות רק  בהזמנות מקוונות או מערכות לניהול  מסעדות המציעות שירותים אלו.

אמנם בניית אתר מסעדה יכולה להיות טרחה, אבל התוצאה הסופית שווה את זה.
 
אם אתם מעוניינים  שהלקוחות שלכם ייהנו מהאוכל והאוירה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבנות אתר שהוא גם אסתטי וגם פונקציונלי.

  • יש  לודא שהתפריט שלך נגיש בקלות מדף הבית
  • יש  להקפד לכלול מידע על מיקום המסעדה ופרטי יצירת קשר
  • יש לכלול תמונות של המנות של המסעדה על מנת שאנשים יוכלו לראות מה הם מזמינים לפני שהם נכנסים
  • יש לכלול קישורים לכל דפי מדיה חברתית שיש לך

בבחירת תבנית: ישנן תבניות יפות מאוד ומתאימות לאתר שלך במאגרי חברת ארטוויזן.

במערכת ה-Truppo של ארטוויז'ן בעת עיצוב האתר והקמת התבנית תוכלו למצוא תוספים רבים שבהם ניתן להשתמש. תוספים אילו מסייעים לארגן את פריטי התפריט בקטגוריות כמו מתאבנים, מנות ראשונות, קינוחים וכו', או אפילו יאפשרו לך לשים תמונות ליד כל אחד מהם.

 בנוסף, עלינו לקחת בחשבון  גם את השיקולים הבאים בעת יצירת אתר מסעדה.

מסעדות רבות עברו לכיוון אתרים מותאמים לנייד  מכוון שזה כל כך פופולרי בקרב הלקוחות שלהן.
היות ומכשירים ניידים הופכים להיות דרך חזקה יותר ויותר לגשת לאינטרנט, מה שאומר שמסעדות צריכות להחזיק אתרים שעובדים היטב במכשירים ניידים.

בניית אתר מסעדה שונה מבניית אתר מסחר אלקטרוני. למסעדות רבות אין את בסיס הלקוחות אשר יצדיק את אתר המסחר האלקטרוני שלהן, וכמו כן ישנם שיקולים רבים בעת עיצוב אתר למסעדה, כולל דברים כמו עיצוב, פונקציונליות, בחירת תפריט ותמחור. אולם ,אין סטנדרטים מוגדרים.

כפי שצויין לפני כן ,דפי תפריט הם הדרך העיקרית שבה לקוחות יכולים לראות איזה סוג של אפשרויות אוכל יש להם. הם גם מציעים בדרך כלל מידע על מחירים, שעות פעילות ומיקום המסעדה. תפריט מקוון חשוב מכיוון שהוא יכול להוביל לכך שיותר לקוחות יגיעו לאתר או למסעדה ויבצעו את ההזמנה.

אם נתמקד מעט  בהיבטים הטכניים של בניית אתר, שהם המפתח להבטיח שהאתר שלך לא רק מצליח אלא גם בולט בין אתרים אחרים, נבדוק ונוודה כי האתר נבנה על גבי מערכת ניהול תכנים בעלת ותק אשר נמצאת כל הזמן בתהליך קבוע  של פיתוחים נוספים והוספות של תכונות חדשניות לפי קצב התפתחות שוק ההסעדה כמו מערכת הTruppo.

מערכת ניהול התכנים Truppo של חברת ארטוויז'ן מאפשרת להקים בקלות רבה אתרי מסעדות מאוד משוכללים וחדשנים עם אפשרויות עיצוב ללא הגבלה ותכונות שמאפשרות להניע את הגולש לידי הזמנה.
 
כדאי לכלול גם את התפריט שלך כדי שהלקוחות ידעו מה הם יכולים להזמין. אם אתה רוצה להיות יותר יצירתי, אתה יכול להשתמש בתמונות של מנות או מתאבנים. התמונות יגרמו ללקוחות להיות רעבים ולרצות לבקר במסעדה שלכם.


מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות