בניית אתר לעורך דין

בניית אתר לעורך דין

יצירת נוכחות מקוונת לעורך דין היא חשובה שכן היא יכולה להיות ההבדל בין הפנייה של לקוח חדש לבין לא. 
כאשר בונים ומעצבים אתר לעורך דין, חשוב לשים לב ששם המשרד ופרטי ההתקשרות יוצגו בצורה בולטת בראש העמוד. הדבר הראשון שהמבקרים יראו צריך להיות מה שהם מחפשים. יש לוודא שקיים  כפתור "צור קשר" בולט לעין  שקל למצוא כך שאנשים יוכלו לדבר ישירות באמצעות דואר אלקטרוני או טופס יצירת קשר.
בנוסף למידע ליצירת קשר, רכיבים אחרים באתר שלך צריכים לכלול דברים כמו:דפים אשר דנים בנושאי חוק ומשפט שונים.

אתרי עורכי דין פופולריים מכיוון שהם נותנים ללקוחות פוטנציאליים מידע על השירותים המשפטיים שמציע עורך הדין מבלי שהם יצטרכו לעבור פגישה אישית.בתכנון של אתר לעורך דין החשיבה איננה רק על  להקים אתר יפה כי אם ישנם היבטים רבים שיש לקחת בחשבון בעת יצירת אתר אינטרנט מעין זה , אשר כוללים תוכן, עיצוב ושימושיות. לכל הדברים האלה יש תפקיד חשוב בשיפור הדירוג המקוון של האתר שיבנה והגברת התנועה לאתר . כמובן חשוב לא פחות שהאתר  יהיה מותאם לנייד כך שניתן לצפות בו בכל מכשיר.

הצעד הראשון לבניית אתר לעורך דין הוא לברר באיזה סוג עריכת דין הוא עוסק. נתון מעין זה יעזור למעצב לעצב אסטרטגית את האתר שלו. לדוגמה, עורכי דין מסוימים עשויים לרצות שהאתר שלהם יהיה ממוקד יותר בלקוחות שלהם בעוד שאחרים עשויים לרצות שזה יהיה יותר בלוג אישי.

מעצבי אתרים  צריכים להתמקד גם בנגישות של האתר. חשוב שכל הדפים יהיו קלים להתמצאות ולנווט עבור גרסאות שולחן העבודה והנייד של האתר. גם תפריט הניווט לא צריך להיות עמוס ביותר מדי קישורים. זה חיוני שאנשים יוכלו למצוא בקלות את מה שהם מחפשים מבלי לחפש בכל עמוד באתר.

אתר האינטרנט של עורך דין הוא חלון הראווה שלהם. הוא חייב להיות עדכני, בעל עיצוב מקצועי  ,רצוי גם שמרני ובעל כל המידע הרלוונטי על עורך הדין.הגולשים צריכים לקבל את פרטי הקשר העיקריים של עורכי הדין שבמשרד כולל , תמונות שלהם עם ההישגים שלהם, המלצות מלקוחות קודמים ועוד.

אתר של משרד עורכי דין הוא אחד מכלי השיווק והמיתוג החיוניים ביותר לכל עורך דין. הוא מרכז את כל ההיבטים של העסק שלהם, החל מפרטי ההתקשרות ועד ההיסטוריה והניסיון של משרד עורכי הדין.עורך דין יכול להרחיב את השימוש  באתר שלו  גם ככלי שיווקי. לדוגמה, הוא יכול  לשתף פוסטים בבלוג בנושאים הקשורים לחוק או להציע ייעוץ חינם לאנשים שזקוקים לייעוץ משפטי. 

בעת בניית אתר לעורך דין צריך תמיד להתחיל בהתחשב בקהל שלו ובמה שהם רוצים להשיג עם אתר אינטרנט. ועל סמך זה האתר צריך להיות מעוצב היטב ולהיראות מקצועי, אך הוא גם צריך להתבלט בתחום הצפוף או בתעשייה. זה אמור להיות קל לנווט ולטעון במהירות במכשירים שונים, בין אם מישהו משתמש במחשב נייד או בטאבלט.

כדאי שהאתר יכלול  גם בלוג המכיל מאמרים עדכניים הקשורים לתחומי העיסוק של משרד עורכי הדין, וכן את עורכי הדין הבודדים העובדים בו.

מערכת ה-Truppo של ארטוויזן מאפשרת להטמיע תבניות חדשניות ועדכניות של אתרי עורכי דין אשר משפרות את יחס ההמרה לעין ערוך  
 

 

 

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות