בניית אתר רופאים

אתרי רופאים הופכים חשובים יותר ויותר עבור אנשי רפואה הודות ליכולתם להתחבר למטופלים ברמה הרבה יותר גבוהה. בעבר, לרופאים לא הייתה ברירה אלא לשלוח את המטופלים שלהם מהמרפאה שלהם עם הנחיות באיזה טיפול עליהם לנקוט בבית. כתוצאה מכך, מטופלים נותרו פעמים רבות עם שאלות ללא מענה וחוסר ביטחון ביכולתם לטפל בעצמם ביעילות בעצמם. משמעות הדבר היא שהם לא יחזרו לפגישות מעקב לפי הוראת הרופאים ומכוון ואתרי רופאים הם המקום הראשון אליו אנשים ילכו אם הם זקוקים לעצה או מידע רפואי כלשהו, לעיתים קרובות דבר זה יוביל אותם להתחיל לחפש רופאים אחרים שיוכלו לתת מענה טוב יותר לצרכיהם.

אתר אינטרנט מקצועי  יכול לעזור להגביר  באופן  ניכר את זרימת המטופלים, בנוסף יכול הוא להוות כלי שיווקי יעיל שניתן להשתמש בו לקידום עסק. פיתוח אתר אינטרנט אף יוכל לסייע לשמר  יותר לקוחות מכיוון שהוא מאפשר להם לקבל מידע מועיל מעבר להיקף ההתחלתי.

על מנת לבנות אתר לרופאים יש לוודא שהוא משקף את המקצועיות של תחום הרפואה. שבהם הם עוסקים, כמו כן, מומלץ לחשוב על מטרות האתר ומה קהל היעד שלכם. נוכל להבחין בנקל כי קיימים מספר שלבים שצריך לעבור על מנת להקים אתר אינטרנט יעיל לרופאים, אולם הדבר שווה את כל הזמן והמאמץ מכוון שאחרי הכל זה יהיה בסיס הבית שלהם - שבו הם מפרסמים את השירותים שלהם ואת המומחיות שלהם.

מומלץ להתחיל בסיעור מוחות לגבי מספר ביטויים  ומילות מפתח אשר יעזרו לגולשים  למצוא את האתר , כמו כן כדאי לשקול כיצד  תרצו שהאתר יראה ואיזה תוכן אתם רוצים באתר. לאחר מכן, ניתן לבחור את התבנית עבור האתר מתוך אחת מהאפשרויות הזמינות , וכמובן יש  לבחון גם  כיצד לטפל בבעיות פוטנציאליות כגון זמן טעינת האתר ואבטחה.

אתר המרפאה הוא הרושם הראשוני לכל מטופל פוטנציאלי. למרות שקיימים אתרי רבים וזמינים שעוסקים בנושאי בריאות, אך ייתכן שלא כולם מותאמים לצרכים של מרפאות בודדות. האתר הנבנה צריך להיות בעל עיצוב איכותי וקל לניווט. . באתר צריכה להיות תכונה המאפשרת למבקרים להגיע לרופאים באמצעות אמצעי תקשורת שונים ולכן עיצובים לאתרים רפואיים צריכים להיות נקיים, ידידותיים למשתמש וקלים לעיניים. אתרים רפואיים צריכים גם להיות בעלי עיצוב רספונסיבי מכיוון שמשתמשים ניידים גולשים יותר ויותר באינטרנט בטלפונים ובטאבלטים שלהם ולא רק במחשבים אישים .יש להקפיד שכל התכנים שבהם תואמים למכשירים שונים כגון סמארטפונים וטאבלטים, כך שמשתמשים יוכלו לגשת לכל אזורי האתר שלך.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שלרופא יש אתר בעל מראה מקצועי היא באמצעות תבנית עיצוב . תבניות אלו כבר מעוצבות ויש להן את כל הפונקציונליות הדרושה לאתר רופא. הן גם ניתנות להתאמה אישית כך שניתן להתאים אותם לצרכיו של כל רופא. כאן נכנס לתמונה אתר מותאם אישית איכותי.

אתר מותאם אישית יכול להיות מתוכנן במיוחד כדי לענות על צרכי המרפאה שלך, תוך ביטוי מושלם של המתקן והשירותים שלו .אתר אינטרנט מותאם אישית יספק גם דרך יעילה יותר למטופלים לחפש רופאים על סמך מיקומם או על פי טיפולים רצויים, לברר על מבצעים שהקליניקה שלך עשויה להפעיל, לבקש תור באינטרנט ולבדוק מידע אחר שיעזור להם לבצע החלטה מושכלת איזו מרפאה תהיה הטובה ביותר עבורם.

מערכת ה-Truppo של חברת ארטוויז'ן מאפשרת להטמיע בקלות רבה  תבניות עיצוב עם כל הפונקציונליות שלהן ולאחר מכן ניתן לפתח את  אותן לכדי תבניות מותאמת אישית 

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות