בניית אתר תכשיטים

בניית אתר תכשיטים

עולם התכשיטים המקוון הוא עולם מעניין, המכיל היבטים רבים ומגוונים. על מנת להתחיל במסע של בניית אתר  חנות תכשיטי מסחר אלקטרוני, חשוב לדעת מול מה אתם עומדים. 

חנויות תכשיטים מסורתיות מציעות יחס אישי והבטחת איכות מכיוון שהן מעסיקות עובדים אנושיים שעובדים באופן אישי. חנויות אילו גם מאפשרות ללקוחות לנסות את התכשיט לפני שהם רוכשים אותם. עם זאת, החנויות הללו יקרות להקמתן ולתחזוקתן בגלל עלויות התקורה הגבוהות שלהן וקיים סיכון לגניבה מכיוון שהן בדרך כלל אינן במעקב 24/7. לעומתן אתרי תכשיטים מהווים דרך זולה ויעלה למכירת תכשיטים וכמו כן הם אחד מסוגי אתרי המסחר  המרתקים ביותר.

לעתים קרובות אתרים אילו נתפסים כדרך עבור אנשים לרכוש תכשיטים, אולם ניתן להשתמש בהם גם כדי לספק מידע על סוגים שונים של תכשיטים. אתרי תכשיטים יכולים להיות מאוד קלים לבנייה, או לחילופין מורכבים ובעלי תכונות מאוד מסובכות ליישום.

במקרים רבים בניית אתר תכשיטים תדרוש הרבה יצירתיות, מחקר והון. אבל לפני שמתחילים לחשוב על ההיבטים הכלכליים של האתר המתוכנן , חשוב  בראש ובראשונה להבין את הקהל שלך ואת הצרכים שלו. בעת בניית האתר ישנם הרבה פרמטרים לדאוג להם ,וכן קיים  צורך להחליט על הפורמט הטוב ביותר עבור האתר, בנוסף יש לוודא שיש בידינו את המוצרים הנכונים אשר בנישה שבה נמכור.

במקרים רבים האתגר המרכזי בבניית אתר תכשיטים הוא לגרום למוצר לזרוח. המפתח לכך הוא לוודא שבחרנו  את תמונות המוצר הטובות ביותר אשר ידגישו את התכונות של הפריטים.האתר צריך להיות מעוצב כראוי עבור חווית הלקוח הטובה ביותר. וכן העיצוב צריך להתאים למיתוג של החברה, להיות מושך ויזואלית וגם ידידותי למשתמש, בנוסף ,עמודי האתר הכוללים את כל המידע על מוצרים ייבנו עם מידע עשיר  בטקסט, תמונות, סרטונים ותכונות אינטראקטיביות.התוכן של האתר צריך לייצג את כל מה שקשור למוצרים למכירה . והוא צריך לכלול מידע על החומרים שלהם, משקלם, גדלים וכו'. תוכן זה יכלול גם תיאורים של כל מוצר ותכונותיו העיקריות. ראוי להדגיש כי תמונות הן חלק חשוב מהתוכן שכן הן הופכות אותו ליותר מושך ללקוחות ומסבירות טוב יותר מה נמכר באתר.

ישנם סוגים רבים ושונים של אתרי אינטרנט לחנויות תכשיטים. הם יכולים לנוע בין פשוטים, אלגנטיים ומסורתיים לאינטראקטיביים ונותנים למשתמש הזדמנות לחקור את היצירות. הם יכולים להתבצע גם עם פלטפורמת מסחר אלקטרוני או בלי; מה שנקבע בדרך כלל לפי כמות המלאי של החנות.

מכיוון שישנן דרכים רבות ושונות לבנות אתר עבור אחת. להלן מספר כללים ונקודות לחשיבה שיעזרו לנו להתחיל ליצור אחד עבור חנות התכשיטים:

- קבע מי היעד הדמוגרפי או בסיס הלקוחות שלך ומה אתה רוצה שהם יחוו כשהם מבקרים באתר שלך.

- החליטו אם אתם רוצים שהאורחים יוכלו לרכוש פריטים באתר שלכם או לא.

- החליטו איזה סוג מראה/תחושה תרצה

בחרו איזה סוג מוצר אתים מוכרים

עד כמה אתם רוצים שהאתר שלך יהיה אינטראקטיבי?

האם תרצו פונקציית קניות מקוונת?

האם תמכרו מוצרים בעולם?

האם יש לכם דרישות מיוחדות לאתר האינטרנט שלך, כגון צורך בתרגום לשפה אחרת או שימוש בתוכנה ספציפית?

איזה תוכן האתר שלך יכיל וכיצד הוא יהיה מאורגן?

לסיכום, אתר תכשיטים צריך להיות בעל עיצוב מעולה, תוכן איכותי ופריסה מחושבת היטב על מנת להגיע להצלחה באינטרנט.

במערכת ה-Truppo של חברת  ארטוויז'ן ניתן לחולל חנויות משוכללות עם תכונות חדשניות  רבות אשר מסיעות להמרת הגולש מגליה באתר לרכישת מוצרים רבים . ניתן להקים ולנהל  חנויות מעין אילו בקלות רבה באמצעות תבניות עיצוב מוכנות בעלות פונקציונליות רבה ומשם לפתח את הפונקציונליות ואת העיצוב כאשר השמיים הם הגבול !! 

מערכת ה-Truppo כוללת אפשרויות מגוונות של סליקה אשר מאפשרות לקיים את כל מסלול הרכישה כולל התשלום בצורות שונות ומגוונות. מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות