סליקת אשראי לעסקים

סליקת אשראי לעסקים

 אנחנו חיים בעידן הטכנולוגיה, שבו עסקים יכולים לעשות הכל בכל מקום. זה מביא למהפכה בדרך שבה העסק מתבצע. כבר אין צורך שסליקת אשראי תתבצע בטלפון. כיום, ניתן לעשות זאת באופן מקוון באמצעות מנגנוני סליקה מקוונים שונים,ועל ידי כך יותר ויותר חברות משתמשות באינטרנט כדי להציע שירותי סליקת אשראי. היתרונות לכך הם שהם מסוגלים לספק שירותי סליקה מהירים ויעילים ללא צורך בהשקעה בעלויות תשתית, הדרכת צוות או הוצאות אחרות.כמו כן אחד ההיבטים החשובים ביותר של קידום מכירות עבור כל חנות קמעונאית הוא אפשרויות התשלום הזמינות.ומתן אפשרות לקונים הגולשים באתר לרכוש את המוצר הרצוי להם באופן מידי.

שירות סליקת אשראי לעסקים הינו שירות שנמצא בענף מזה זמן רב. אבל במהלך השנים האחרונות, עם הגידול בקניות מקוונות ובבנקאות דיגיטלית, סליקת אשראי מקוונת הולכת ותופסת מקום על המקבילה המסורתית יותר ויותר מכוון שהיא מהווה אלטרנטיבה  נוחה יעילה וזולה אשר מאפשרת לאנשים לסלוק את האשראי העסקי שלהם מכל מקום שהם נמצאים, בכל שעה ביום או בלילה, ללא צורך לבקר בסניף בנק או להתקשר לשירות לקוחות.בנוסף, סליקת אשראי לעסקים   באתר האינטרנט חוסכת  לעסקים את הצורך להוציא כסף על ציוד יקר ותשתיות שאחרת היו נחוצים לשירותי סליקת אשראי בבית העסק. 
סליקת אשראי יכולה להיות תהליך אימות פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לפני המשך החיוב. בתהליך זה של הסליקה הקודים והתנאים של עסקה מועברים באופן אלקטרוני ומתקבלים על ידי הקונה והמוכר לפני החלפת סחורות או שירותים. זה נעשה כדי להפחית את הסיכון להונאה, בנוסף כדי למנוע חוזים מבוססי נייר שעלולים להיות קשים לשמירה לאורך זמן.ניתן לבצע סוגים מסוימים של עסקאות לעסקים (B2B) באמצעות סליקת אשראי באתר או בחנות מקוונת. ויחד עם זאת תהליך סליקת אשראי באתר יכול להוות שימש באופן מסורתי בעיקר כאשר לספק יש ידע מוגבל לגבי מצבו הפיננסי או כושר האשראי של הלקוח שלו. כמו כן ,השימוש בסליקת אשראי באתר עשוי גם לספק הזדמנות לספקים פוטנציאליים להעריך את נזילותם של לקוחות פוטנציאליים לפני שהם נכנסים להסדר.

ניתן להבחין כי סליקת אשראי בחנות וירטואלית שונה בהרבה מאימות כרטיס אשראי אישי. כאשר אנו מדברים על קניות מקוונות, לקוחות יכולים לרכוש פריטים מבלי להזין את מספר חשבון הבנק שלהם או את כתובתם. כאשר רוכשים פריט בחנות לבנים למשל, יש בדרך כלל זיהוי אישי כלשהו התואם את מה שהוגש כחלק מתהליך בקשת הכרטיס. 

כיום קיימות חברות רבות שמחפשות דרכים לפשט את תהליכי ניקוי הנתונים שלהן. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות סליקת אשראי באתר שמאפשרת לחברה את כל הנתונים הדרושים לה כדי לקבל החלטות לגבי כושר האשראי של העסק שלה. המטרה של סליקת אשראי באתר היא לסייע לעסקים לייעל את תהליך קבלת ההחלטות שלהם ולתת להם את המידע הדרוש להם על מנת לבצע בחירה מושכלת לגבי מצבה הפיננסי של החברה שלהם.

במערכת ה-Truppo של ארטוויזן  קיים שירות מחוללי חנויות וירטואליות אשר אותן ניתן  לחבר למערכות סליקה ללא כל מאמץ ובזמן אפס ועל ידי כך להקים באופן מידי חנות וירטואלית שמוכרת ומבצעת סליקת באופן יעיל ובטוח .
מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות