אודותינו

אודותינו

חברת Artvision פעילה במשך שני עשורים בתחום פיתוח תוכנה ופתרונות באינטרנט.

מערכת הטרופו ( Truppo 360 ), פרי פיתוח ייחודי, מספקות פתרון מלא לכל דרישות העסקים לצורך יצירת נוכחות משמעותית בעולם האינטרנט.
 
אתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות, דפי נחיתה, מערכות הפצת דיוור אלקטרוני, מערכות לאיסוף וניהול לידים הן כולן מערכות שפותחו על ידי חברת ארטוויז'ן בע"מ.
  
אנו מאמינים כי זמנכם וכספכם הינם מרכיבים קריטיים ביותר להצלחת העסק שלכם ולשם כך פיתחנו מודל עסקי המאפשר להנגיש את יכולות
מערכות שלנו לכלל הלקוחות.
 
מערכת טרופו (Truppo ), פרי פיתוח ייחודי של חברת ארטויזן, מעניקה ללקוחותינו את מלוא השליטה באתר האינטרנט ובכל המערכות המחוברות אליו.
 
מערכת הטרופו נמצאת תחת פיקוח תמידי של אנשי מקצוע מנוסים ומעניקה לכם ראש שקט, חסכון כספי וחסכון בזמן, כך שלא משנה איפה אתם נמצאים ומה אתם עושים, האתר שלכם תמיד יהיה מעודכן. 

  • בעולם העסקים חשוב עם מי אתה עושה עסק, אנו בארטויז'ן מאמינים כי הוגנות היא לא רק סיסמא אלה דרך חשיבה ועבודה ארוכת שנים.
  • אנו בארטויז'ן מאמינים שקשר ארוך טווח עם לקוחותינו לא יכול להתפתח ללא שמירה על איכות המוצרים שאנו משווקים. 
  • ארטויז'ן מתחייבת להמשיך ולקדם את מוצרי החברה על מנת להגדיל את סל מוצרי החברה ובכך ליצור ללקוחות החברה אפשרות להתפתח בעולם עסקי תחרותי המשתנה יום יום. 
  • אנו מתחייבים לשמור על פרטיות לקוחותינו באשר הם בארץ ובחו"ל, ארטויז'ן משתמשת באמצעים מתקדמים לשימור פרטי לקוחותיה, אבטחת נתונים והגנות מתקדמת ביותר. 
  • ארטוויז'ן מתחייבת להציג בפני לקוחותיה את התמונה האמיתית והכוללת של פתרון, תקלה, בעיית אבטחה ועוד כאשר הלקוח עומד בראש סדר העדיפות של ארטויז'ן.