אודותינו

אודותינו

חברת Artvision פעילה במשך שני עשורים בתחום פיתוח תוכנה פתרונות באינטרנט.

המערכות שלנו, פרי פיתוח ייחודי, מספקשות פתרון מלא לכל דרישות העקים לצורך נוכחות משמעותית בעולם האינטרנט.
 
אתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות, מערכות הפצת דיוור אלקטרוני, מערכות לאיסוף וניהול לידים הן כולן מערכות שפותחו על ידי צוות ארטויזן.
  
אנו מאמינים כי זמנכם וכספכם הינם מרכיבים קריטיים ביותר להצלחת העסק שלכם ולשם כך פיתחנו מודל עסקי המאפשר להנגיש את יכולות
 המערכות שלנו לכלל הלקוחות.
 
מערכת טרופו, פרי פיתוח ייחודי של חברת ארטויזן, מעניקה ללקוחותינו את מלט השליטה באתר האינטרנט ובכל המערכות המחוברות אליו.
 
היא נמצאת תחת פיקוח תמידי של אנשי מקצוע מנוסים ומעניקה לכם ראש שקט, חסכון כספי וחסכון בזמן, כך שלא משנה איפה אתם נמצאים ומה אתם עושים, האתר שלכם תמיד יהיה מעודכן.

 

  • בעולם העסקים חשוב עם מי אתה עושה עסק, אנו בארטויז'ן מאמינים כי הוגנות היא לא רק סיסמא אלה דרך חשיבה ועבודה ארוכת שנים.
  • אנו בארטויז'ן מאמינים שקשר ארוך טווח עם לקוחותינו לא יכול להתפתח ללא שמירה על איכות המוצרים שאנו משווקים. 
  • ארטויז'ן מתחייבת להמשיך ולקדם את מוצרי החברה על מנת להגדיל את סל מוצרי החברה ובכך ליצור ללקוחות החברה אפשרות להתפתח בעולם עסקי תחרותי המשתנה יום יום. 
  • אנו מתחייבים לשמור על פרטיות לקוחותינו באשר הם בארץ ובחו"ל, ארטויז'ן משתמשת באמצעים מתקדמים לשימור פרטי לקוחותיה, אבטחת נתונים והגנות מתקדמת ביותר. 
  • ארטוויז'ן מתחייבת להציג בפני לקוחותיה את התמונה האמיתית והכוללת של פתרון, תקלה, בעיית אבטחה ועוד כאשר הלקוח עומד בראש סדר העדיפות של ארטויז'ן.